Úvod Výsledky Družstva Realizační tým Články Galerie Informace Partneři

Dresy

Hlavní myšlenkou dresů Red Volley Frýdlant n/O je – v jednoduchosti je krása. A když se jednoduchá, čistá grafika spojí s barevnou linií klubů projektu Volley Beskydy – Blue Volley Ostrava, Green Volley Frýdek-Místek a extraligového Black Volley Beskydy – vznikne z toho nadčasová, elegantní sada dresů.

Barvy

Hlavní barvou Red Volley Frýdlant n/O je výrazná červená, barva odhodlanosti, nezávislosti a dravosti, která dává všem jasně najevo, že se s nejmladším členem Volley Beskydy musí počítat!

Doplňkovou barvou je elegantní černá, barva TOP týmu Black Volley Beskydy, bo sem jednou chceme patřit. Sada dresů je využívána většinou na palubovkách soupeřů v případě, že domácí tým je v červené.

Třetí barvou, která je určena pro dresy libera je pozitivní a zářivá žlutá. Byla vybrána záměrně, protože spolu s černou a bílou tvoří základní barvy zakladatele klubu a hlavního sponzora pana Vavřince Pečinky a jeho firmy ANAJ.

Logo

Red Volley Frýdlant n/O má ve svém logu lišku, jejíž chytrost, mazanost a hravost symbolizuje naši hlavní filozofii. Znak klubu je na rozdíl od loga doplněn ještě volejbalovým míčem a rokem vzniku.

Míč protknutý písmenem V (Vůle – Vítězství – Volley Beskydy) tvoří základ jednoduchého, avšak velmi výstižného loga celého projektu Volley Beskydy. Všechny návrhy vycházejí z grafické dílny studia TOMART24, které zcela splnilo naše představy o podobě symbolů, jež nás reprezentují před našimi fanoušky.