Kalendář akcí:

Novinky:

28. 2. 2024

Na vedoucí tým TJ Hlučín v kategorii MS-U22M jsme nestačili

Poslední únorová neděle byla pro naše kadeto-juniory odpoledne plné napětí a emocí. 25.02.2024 jsme sehráli dvojzápas s TJ Hlučín. V 1.zápase to vypadalo nadějně, ale soupeř využil svých zkušeností a síly. V tiebreaku vítězí 3:2. Body si dělíme a za námi jde jeden bod do tabulky. Druhý zápas jsme odstartovali vyrovnaným výkonem. Bohužel koncovky se nám nedařilo dotáhnout do vítězného konce a prohráváme 1:3.

14. 2. 2024

Víkend před startem jarních prázdnin nám přinesl v soutěži MS-U22M 5 bodů

V neděli 11.února 2024 naši hráči odjeli do Olomouce odehrát utkání v kategorii juniorské. Do sestavy byli obsazeni i starší žáci, protože jarní prázdniny s účastí v MS-U22M pořádně zahýbaly. V prvním utkání za stavu 2:1 jsme ve 4.setu polevili natolik, že nás prohra přivedla do rozhodujícího zkráceného 5. setu. V Tiebreaku jsme neponechali nic náhodě a vítězíme v zápase 3:2. Druhý zápas již byl v naší režii, vyhráváme 3:0.